Українські захисники тварин дізнаються про свій внесок у світовий рух про заборону фестивалю собачого м’яса!

Команда Kormotech & Соціум активно слідкує за боротьбою захисників тварин із китайським фестивалем собачого м’яса! Ми неодноразово публікували новини щодо петиції проти проведення фестивалю, заохочували українців долучитись до такого міжнародного руху.

ОБЕРЕЖНО! В публікації є кадри жорстокого поводження із тваринами!1000-yulin-dogs-in-cages1

Для того, аби зрозуміти внесок українців у цей міжнародний рух, ми звернулись до ініціаторів петиції проти фестивалю, зоозахисної організації Duo Duo. Від імені численних українців, які долучились до цього руху, активно обговорювали проблему на наших сторінках і залучали своїх друзів до підписання петиції, ми подякували організації за започаткування такого руху. Також ми попросили розповісти про новини щодо боротьби із таким фестивалем, а також поділитись статистикою, наскільки активними були українці поряд із представниками інших країн у підписанні даної петиції.

Наразі лишилось зібрати лише 120 тисяч підписів з 4,5 мільйона необхідних, аби китайська влада відреагувала на звернення зоозахисників. Нагадаємо, що жахливий фестиваль, який проводиться щороку в Китаї, забирає життя 10 000 безневинних собак, яких з’їдають після жорстокого вбивства і катувань.

Захисники тварин в усьому світі б’ють на сполох, аби влада Китаю припинила це криваве «свято», тому люди по всьому світу підписують петицію, звернену до китайських чиновників, а також влади провінції, у якій проходить «фестиваль».

maxresdefault507228-1434493492-widedog 4

Більше про те, чому варто підписати петицію, читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий