Увага! Чарівний пес шукає новий дім!

Розпочинаємо нашу нову рубрику про тварин, які шукають новий дім. Ми публікуватимемо інформацію про тварин, які знаходяться в притулках і дуже хочуть домашнього затишку. Завдяки вашій допомозі та поширенню цієї інформації у собак з’являється значно більше шансів отримати таку бажану нову родину!Увага! Чарівний пес шукає новий дім!

У притулку під Києвом, яким опікується пенсіонерка пані Віра утримуються тварини, яким не знайшлось місце в родинах. Їх вигнали, або ж вони народились уже на вулиці. Декого із цих тварин привезли, ледь живого, із зони АТО. Крім щоденної турботи й любові пані Віра намагається подарувати цим тваринам найголовніше – шанс на нову родину.

Чарівний пес шукає дім

Сьогодні ми пропонуємо долучитись до пошуку нового дому для чарівного пса на ім’я Йожик. От як про нього пише пані Віра: «До мене він потрапив грудочкою переляку, голоду, образи і недовіри. Його вивезли із зони АТО. Він ніколи не розповість про те, що переніс. Йожик ще й зараз здригається всім своїм тільцем, якщо раптом щось шумно впало».

Увага! Чарівний пес шукає новий дім!Увага! Чарівний пес шукає новий дім!

Пані Віра говорить, що пес тішиться і малому: улюблені ласощі – скибочка білого хліба, бажано батона. «Він вже перестав підстрибувати до мого обличчя, щоб вхопити ласощі, вже не заковтує все відразу, – ділиться пані Віра. – Йожик буквально на 3й день призначив мене своєю власністю і взявся охороняти. Спочатку несміливо і боязко, сховавшись за мою спину. Тепер хлопець осмілів до нахабства. Жене з дому всіх, налітає навіть на величезну Арлюшу, хоч і ледь більше її голови».

Йожик стерилізований, оброблений від усіх паразитів, щеплений.У нього хоробре серце тер’єра, морда теж схожа на тер’єра – бородата, жорсткувата шерсть.

«Його неможливо не полюбити, – зізнається пані Віра. –  Мені буде шкода віддавати його, але він, як ніхто, заслуговує бути єдиним улюбленцем. Мені вже чимало років. Я тверезо розумію, що не влаштовуючи моїх улюбленців у сім’ї, піддаю їх ризику стати в недобрий день безхатьками. Придивіться до цього красунчика, закохаєтесь в нього, зателефонуйте мені і скажіть, що він Вам потрібен».

067 297 63 25, 095 429 69 12,  093218 27 13 (Віра)

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий