Увага! Інформація для всіх водіїв: як випадково не покалічити кота, що грівся під машиною

В Україну прийшла холодна пора, саме цей час – особливо небезпечний для безпритульних котів. Лише одна зайва хвилина, виділена водієм щодня, допоможе врятуватись десяткам тварин. Ми закликаємо перечитати ці поради і розповісти друзям-автомобілістам про це, аби убезпечити невинних тварин від такого нещасного випадку.коте

Коли настають холодні дні, а особливо ночі, коти шукають затишне і тепле місце, аби почуватися безпечно і комфортно. Нерідко такими місцями стають автомобілі, припарковані на ніч біля багатоквартирних будинків чи на стоянках.

Для того, аби не скалічити тварину, що сховалась у машині від холоду, треба кожного ранку перевіряти своє авто. Тож де найчастіше ночують коти?

  1. Під машиною. Коти часто ховаються під машиною від дощу або вітру, тож перед тим, як виїжджати зі стоянки, перевірте, чи немає під авто пухнастої тваринки.
  2. На колесах. Ні для кого не секрет, що коти люблять спати в затишних місцях – у коробках або навіть шафі. Їм необхідне відчуття захищеності, тож безпритульні коти можуть залізти на колесо машини, аби в цій шпарині спати. Перевірте колеса перед дорогою.
  3. Під капотом. Це найнебезпечніше місце для ночівлі, адже мало хто з водіїв перед дорогою перевіряє, чи не заліз кіт туди. Закликаємо бути уважними і перевірити, чи не вирішив пухнастий погрітися на двигуні під час морозів.

Такі прості поради допоможуть врятувати тварин від каліцтва чи навіть смерті. Закликаємо кожного водія бути уважним, бо ці створіння не винні в тому, що живуть на вулиці і шукають собі притулку.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий