Увага! Потребуємо допомоги у перевезенні пса Майка!

Знайомтесь – це Майк. Він дуже незвичайний пес, який зараз утримується в притулку для тварин-переселенців у Бердянську. Він вже чекає на зустріч із новою родиною! Для цього потрібна ваша допомога – Майка необхідно привезти з Бердянська у Дніпропетровськ. Контактний телефон “мами” Майка, Наталі: 068 997 96 39.Увага! Потребуємо допомоги у перевезенні пса Майка!

Історія Майка – сумна й зворушлива. От уже 3 місяці пес живе у Бердянському притулку для тварин-переселенців зі Сходу. Його господар загинув при пожежі, та навіть після його смерті Майк залишався вірним псом – просто сидів поряд, поки небайдужі не забрали його й привезли у бердянський притулок. Два тижні тому історію Майка розказали в сюжеті на Громадському, і сталося диво: відгукнулися люди одразу з кількох міст, які захотіли “всиновити” собаку. Волонтери вирішили віддати Майка Тетяні з Одеси, яка вже займалася реабілітацією дорослих собак.

І тут нам дуже потрібна допомога!

Аби перевезти пса до Одеси, жінка готова викупити купе в потязі “Дніпропетровськ-Одеса”, єдине “але”: залізничного сполучення між Бердянськом та Одесою немає, тож справа за малим: Майка треба довезти з Бердянська до Дніпропетровська автомобілем.

Звертаємось з проханням до всіх, хто може допомогти Майку скоріше покинути тісний вольєр та доїхати до нового дому! За суворою зовнішністю стаффорда Майка ховається ласкавий та навчений пес, який не завдасть багато клопоту при перевезенні. Закликаємо всіх долучитись до цієї справи, інколи навіть репост може зіграти ключову роль і ми разом знайдемо добродія, який допоможе Майку зробити останній малесенький крок до нового щасливого життя!


Контактний телефон “мами” Майка, Наталі: 068 997 96 39.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий