В Україні відкрили перший пам’ятник ветеринарному лікарю

Уявляєте, в Україні раніше не було пам’ятників ветеринару! І лише днями у Львові відкрили перший подібний монумент. Щоправда, у скульпторів виявився дещо особливий погляд на постать ветеринарного лікаря.

Відкрили цей пам’ятник на території Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С. З. Гжицького і він дійсно є першим монументом, присвяченим ветеринарним лікарям України.

«Композиція має три основних елементи: кінь, як пацієнт ветеринарного лікаря, поруч стоїть ветеринарний лікар і подає йому ліки у чаші. Він  є даниною вдячності всім ветеринарним лікарям, які від 1784 року працювали у Львові і готували ветеринарних лікарів», – розповіли в університеті.

А як Вам ця скульптурна композиція?Балто

Як виявилось, пам’ятники ветеринарам – рідкість. У багатьох країнах є пам’ятники безпосередньо тваринам, наприклад, у Центральному парку Нью-Йорка є статуя собаці на ім’я Балто. Він довіз сироватку від дифтерії під час епідемії.

В Лондоні є надзвичайно змістовна та зворушлива скульптурна композиція «Тварини на війні». Вона присвячена усім тваринам, які загинули під час війн у складі британської армії.

БикЩе одна цікава композиція розташована неподалік від знаменитої Уолл-стріт. Це величезний бронзовий бик. Скульптура розлюченої тварини – це прообраз нестримних біржових гравців і символ світу грошей. Вважається, що бик приносить успіх в справах, потрібно лише потримати його за роги.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий