В Україні з’явився гаджет, що допомагає господарям і улюбленцям ніколи не розлучатись

Унікальна розробка українців, яку вже активно використовують по всьому світу, нарешті стала доступною в Україні. Тепер завдяки цьому новому гаджету кожен господар зможе більше часу приділяти своєму улюбленцеві.OZ4U4cC

Кожен власник домашніх тварин знає, що найтяжчий момент – розставання щоранку, коли тварина лишається вдома, а господар має йти у справах. Українці розробили новий гаджет, який вирішує цю проблему, тож можна спілкуватись зі своїм чотирилапим будь-коли і з будь-якого місця.

За словами розробників, Petcube дозволяє власникам домашніх тварин стежити на відстані за своїми улюбленцями, спілкуватися та гратися з ними з будь-якої точки світу за допомогою смартфону. Цей куб містить камеру, динамік та лазерну указку, аби гратись із твариною, та підключається через домашній інтернет до вашого смартфону, аби будь-якої миті можна було подивитись, чим зайнята ваша тварина, погратися з нею або навіть поговорити.

Винайшли таку цікаву річ українці, її автор Ярослав Анжюк розповідає, як з’явилась така ідея. «У мого друга і колеги є пес, який постійно гавкав, коли лишався вдома сам, – говорить Ярослав. – А мій друг працює багато годин на день, тож пес дуже багато часу проводив сам і сусіди дуже на це скаржились. Відтак, був вигаданий перший прототип».

Особливість такого гаджету ще й у тому, що господар може надати доступ до свого Petcube іншим членам родини або друзям, тож тварина матиме ще більше уваги і друзі, які не мають свого домашнього улюбленця, зможуть також побавитись із вашою твариною. Ось так сучасні технології роблять життя чотирилапих цікавішим.

Ще одна цікава деталь полягає у тому, що такі гаджети уже встановлені у деяких притулках у США та інших країнах, а доступ до цих Petcube відкритий для всіх, тож кожен користувач інтернету може побавитись із цими безпритульними собаками і котами, а також поспілкуватись із ними.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий