Вчені нарешті пояснили, чому коти так люблять спати у коробках і вазонах

Напевно, ви неодноразово помічали, що коти обожнюють залазити кудись, куди, здавалось, залізти неможливо. Більше того, вони ще й вмощуються там для сну! Це, на перший погляд, незрозуміле дивацтво має наукове обґрунтування.  Яке саме, читайте далі.

кіт спить у вазоніВчені переконані, що за любов’ю котів до маленьких коробок, вазонів, склянок та інших ємностей криється ніщо інше, як прадавні інстинкти родини котячих. Більше того, науковці пояснюють, що така ж пристрасть притаманна усім котячим, тобто  левам, тиграм та іншим великим кицям.

Консультант Американського товариства з попередження насильства над тваринами Стефен пояснює, що в маленькому замкнутому просторі кішка відчуває себе в безпеці, оскільки її боки прикриті від атаки і до неї неможливо підкрастися непомітним. Більше того, з коробки легше нападати із засідки, – вважають коти. І, хоч вони вже давно стали домашніми улюбленцями і навряд хтось із родини дійсно створює бодай якусь небезпеку для цих граційних створінь, гени природжених мисливців проявляються досі.

Це знання може стати у нагоді, якщо ви бажаєте створити своєму улюбленцю затишне місце для відпочинку. Повірте, звичайної коробки або навіть вази йому вистачить для того, аби комфортно і солодко засинати! А у яких дивних місцях люблять спати ваші котики?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий