Ветеринарні огляди: навіщо та як часто?

Домашній улюбленець – це не лише радість і щастя, які панують у домі, а й величезна відповідальність за його життя та здоров’я. І тут важливо пам’ятати, що показувати тваринку ветеринару  варто не лише тоді, коли з’являються проблеми, а й із профілактичною метою. Як часто та для чого це потрібно робити – у матеріалі нижче.

Попри щорічні вакцинації та повноцінні обстеження, лікарі радять щоквартально водити тварину на профілактичні огляди. Це суттєво знизить ризик виникнення різноманітних поширених серед домашніх улюбленців захворювань, зокрема – зубів, внутрішніх органів чи шкіри, а також уникнути можливих патологій. Навіть консультація телефоном не замінить повноцінного огляду.

Першочергово радимо звернути увагу на таку розповсюджену проблему як авітаміноз. Насправді ж – не кожен господар задумується над тим, чим і як насичує раціон улюбленця, зате про це цілком може подбати ветеринар. Лікар врахує фізичні навантаження, спосіб життя і породу тварини, перш ніж підбере найкращі біодобавки, аби улюбленець почувався чудово.

Окрім цього, весна – це сезон активізації блох, кліщів та інших паразитів, тож наприкінці травня показати тварину ветеринару просто необхідно. Насторожувати повинна кожна зміна в її поведінці, звичках, смаках чи ході. Особлива увага потрібна улюбленцям, які часто бувають на вулиці: для них ветеринар може підібрати спеціальні захисні медикаменти та нашийники.

Ну і природно, що собака може з’їсти щось не те на вулиці чи випадково пошкодити лапи, а кішка – невдало стрибнути чи втрапити в іншу халепу. Тоді похід до лікаря має бути невідкладним.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий