Вітаємо усіх із Міжнародним днем волонтера!

Сьогодні, 5 грудня, світ відзначає Міжнародний день волонтерів. Користуючись нагодою, ми хочемо привітати усіх наших партнерів та інших волонтерів, об’єднаних єдиною метою порятунку тварин у біді. Давайте у цей день спробуємо зробити роботу невтомних волонтерів хоч трошки легшою та допомогти їм. Читайте далі, як це зробити!аватарка

Волонтерський ресурс України – безцінний. Важко собі уявити наше суспільство, якби в ньому не було тисяч добрих та самовідданих людей, які допомагають військовим, цивільному населенню і тваринам на Сході. Ми дякуємо кожному, хто долучився до Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО», а також усім волонтерам, які самостійно займаються добрими справами!

Притулкам у зоні АТО можна допомогти фінансово, реквізити дивіться за посиланням.

Також допомоги потребує притулок, який евакуювали з Донецька у Димитров. Невтомні волонтери Сергій та Наталя Тимошенки самі опікуються двома сотнями чотирилапих. Детальніше про те, як їм допомогти, читайте тут.priut

Під Києвом притулок на кілька сотень тварин так само потребує Вашої допомоги. Особливо гостро потреби виникають якраз у зимовий час, адже багато ресурсів волонтери витрачають на опалення. Дізнайтесь тут, як підтримати притулок «SOS».

На Закарпатті існує центр реабілітації бурих ведмедів, який так само перебуває у скрутному становищі та не може вирішити усі проблеми власними силами. Допомогти їм можна тут.

Крім цього, тварини у кожному із перелічених притулків шукають дім. Для кожного із них це – найбільша мрія. Дім шукають собачки і коти у Львові, Києві, Бердянську тощо.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий