Вітаємо всіх із Всесвітнім днем домашніх тварин!

Чотирилапий улюбленець – це величезне щастя для кожного члена родини! Ми щиро вітаємо всіх із днем домашніх тварин. Однак, у цей день варто згадати і про тих тварин, які були приручені людиною, але викинуті на вулицю. Проявіть увагу до чотирилапих безхатченків, аби вони теж могли відчути любов і турботу.аватарка

Такий жест буде саме в дусі свята, адже воно було ініційовано зоозахисниками, аби привернути увагу до проблем домашніх тварин – до жорстокого або безвідповідального поводження з ними.

Ідея заснування свята була озвучена на Міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, що проходив у Флоренції (Італія) в 1931 році. З тих пір свято щорічно присвячується всім одомашненим людиною тваринам, щоб ще раз нагадати всьому людству про відповідальність за братів наших менших.

Заходи, присвячені Дню домашніх тварин, дуже різноманітні: відбуваються пікети на захист тварин від жорстокого поводження, флеш-моби на підтримку створення притулків або клінік для тварин, виставки кішок і собак тощо.

Дехто із господарів дозволяє своїм улюбленцям робити у цей день все, що завгодно – їсти зі столу, гризти шпалери тощо. Інші купують багато смаколиків і таким чином влаштовують чотирилапому свято. В Україні цю дату поки офіційно не відзначають, однак це не привід забувати про таке хороше свято.92

Аби допомогти у цей день безпритульним тваринам у зоні АТО, дивіться реквізити притулків Донбасу.

Аби зрозуміти, що саме означає «бути відповідальним господарем», читайте Кодекс господаря. Там є багато порад, як саме має відповідальний господар турбуватись про свого вихованця.

Тож, як Ви відзначатимете таку дату?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий