«Візьми собаку на роботу» – не лише раз на рік: історія Артема та його улюблениці Діани

Один із переможців акції дня «Візьми собаку на роботу» Артем Чистяков, керівник регіонального структурного підрозділу компанії Profit Solutions і власник англійського спаніеля Діани, поділився досвідом dog-friendly офісу.

– Чи відчували ви раніше потребу в тому, щоб брати собаку на роботу? Як на вас впливало те, що її потрібно було залишати вдома саму?
– У нас офіс і до акції був привітний до собак, і я завжди намагався по можливості брати Діану з собою. Проте, на жаль, не дуже часто виходило. Завжди було дуже шкода, що вона сама цілий день вдома, тому і намагався якомога швидше потрапити додому і, наприклад, піти погуляти з нею.

– Чи приводять із собою песиків на роботу інші працівники?
– У нас у Львові тільки представництво, де лише 5 працівників, тому ні. Але центральний офіс у Києві також дружній до чотирилапих, і там є люди, які беруть своїх улюбленців на роботу.

Артем розповів, що Діана аж ніяк не заважає робочому процесу, навіть навпаки – співробітники кажуть, що так робоча атмосфера стає приємнішою. «Коли Діана в офісі, усі на певний час забувають про проблеми. А коли в людей покращується настрій, то вони і працюють продуктивніше. Вона в нас як частина команди – всі її люблять і завжди намагаються чимось пригостити, коли вона приходить в гості», – каже Артем.

Згідно з правилами розіграшу, Артем та його улюблениця отримають місячний запас раціонів  від КЛУБ 4 ЛАПИ. А ми нагадуємо, що наступного року свято відбудеться 6 липня. Не проґавте та візьміть участь усім офісом!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий