«Врятовані» Джима Горанта: захоплива розповідь про порятунок собак

«Велич народу і рівень його морального розвитку визначається  ставленням до тварин»  цю тезу можна знайти на перших сторінках книги Джима Горанта «Врятовані». Це розповідь про один із найвідоміших злочинів у США, що пов’язаний з жорстоким ставленням до тварин. Історія приголомшить і не залишить спокійними.

Автор розповідає про складну долю тварин, яким довелося брати участь у собачих боях. Але це також історія і про людей, які здійснювали безпрецедентні спроби їхнього порятунку.lost-dogs

Один з прикладів  знущання над тваринами, який описується у книзі – це історія американського спортсмена, який тримав у сараях понад 50 собак з метою участі у боях.

У першій частині книзі «Врятовані» йдеться власне про розслідування і подібні приклади. У другій ж Джим Горант розповідає, як вирішувалося питання – а що далі робити з врятованими тваринами, серед яких були пітбулі та метиси пітбулів.

Третя частина «Врятованих» присвячена розповіді про подальшу адаптацію чотирилапих у соціумі, про їхнє життя у нових власників.  Незважаючи на велику кількість обставин і проблем, цим чотирилапим вдалося «влитися» у сім’ї. Вони пройшли всі обов’язкові тести і пізніше навіть змогли працювати з дітьми, що мають обмежені можливості.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий