Я проти жорстокого поводження із тваринами!

Я проти жорстокості людей щодо тварин, я проти відстрілу чи отруєння собак догхантерами! Я проти болю і страждань, які ці люди завдають тваринам! Я за те, аби карати догхантерів як справжніх злочинців!Собачьи-страхи

Ви погоджуєтесь із усіма цими думками? Тоді підписуйте петицію до Президента України про ведення більш суворого покарання за жорстоке ставлення до тварин! Нехай із догхантерами розбираються не волонтери-зоозахисники, а поліція і суд!

«Я проти жорстокого поводження із тваринами», – говорить собі кожен свідомий українець, – і я готовий боротися за права братів наших менших!» А Ви готові? Підписуйте петицію, адже це перши важливий крок у цій боротьбі. Нехай на боці зоозахисників будуть впливові юридичні механізми, нехай кожен, хто піднімає руку на тварину, знав, що суспільство не закриє на це очі!

Нам необхідно консолідувати всі зусилля, аби  набрати 25 тисяч підписів. Тоді петиція обов’язково потрапить на розгляд до президента і вже ніхто із органів державної влади не зможе відмахнутись від цієї проблеми! Не будь байдужим, адже без твоєї допомоги тварини беззахисні!

Підпишіть петицію про ведення більш суворого покарання за жорстоке ставлення до тварин! Для цього необхідно зареєструватись на офіційному сайті звернень громадян до Президента України. Для реєстрації необхідно ввести свій ІНН (ідентифікаційний номер). Ця інформація залишиться приватною, однак, за умовами сайту, її необхідно назвати, аби перевірити, чи Ви є реальною особою і чи є громадянином України. Цей крок не становить небезпеки для Ваших приватних даних, адже вони не підлягають розголошенню згідно із законодавством України.

Треба бути рішучими, треба захищати слабших!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий