Як допомогти коту перестати боятися незнайомців?

Поява в домі незнайомців може злякати кота – викликати бажання сховатися або втекти. Якщо тварина проявляє подібний страх, варто спробувати позбавити чотирилапого від нього та привчити до візиту сторонніх людей.

Спеціалісти радять спочатку запросити до будинку рідних або друзів, а впродовж спілкування з ними тримати кота на руках, заспокоювати його та погладжувати. Дехто радить посадити кота до контейнеру для перенесення і розташувати його в тому місці, де ви збираєтеся приймати гостей. Все це свідчитиме про те, що сторонні люди є безпечними для нього.

Іноді котів лякають дзвінки у двері – вони асоціюються з приходом чужих людей до будинку або квартири. Аби позбутися від цього страху, необхідно частіше користуватися дзвінком, зокрема при поверненні додому. Так кіт звикне, що дзвінок у двері свідчить про прихід людини, що може принести йому якийсь смаколик.

Також до присутності незнайомців тварині допоможе звикнути те, якщо вони  приноситимуть з собою якісь ласощі. Ця невелика хитрість допоможе змінити емоції тварини від негативних до позитивних.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий