Як допомогти тваринам?

Багато хто хоче творити добро. Багато хто готовий допомогти і людям, і тваринам. Однак, деякі механізми допомоги складні і не завжди прозорі. Це не стосується Програми адресної допомоги! Адже вона дозволяє швидко і легко (майже в один клік) підтримати тварин із зони АТО. А організатори проекту гарантують прозорий механізм і те, що Ваша допомога буде відправлена саме туди, куди Ви замовили.

Ми розробили поетапну схему «Як надати допомогу», аби вона була зрозумілою кожному. Команда Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО», яка понад рік працює із тваринами із зони АТО, добре знає потреби цих чотирилапих. Найпершою із них є харчування. Саме тому Програма адресної допомоги дозволяє нагодувати чотирилапих.

аватарка

Як це працює?

Отримувачі допомоги, які розміщені на сторінці магазину PetsLike – перевірені та надійні волонтери, що давно працюють із тваринами із зони АТО. На сторінці кожного притулку можна перевірити їхню діяльність через сторінки у соціальних мережах або сайти їхніх організацій (на жаль, сайти є не у всіх). Ці волонтери мають постійну потребу в харчуванні для своїх вихованців (інформація про особливі потреби щодо харчування також міститься на сторінці кожного притулку).2.3 як надати

Ви обираєте когось із цих отримувачів допомоги, заходите на сторінку із товарами, що пропонує магазин, і замовляєте будь-що, що вважаєте доцільним, у будь-якій кількості та на будь-яку суму. Обов’язково вкажіть у коментарях місто і назву організації, якій хочете допомогти. Після цього, Ви оплачуєте свою покупку традиційним способом.

Ми збираємо посилку із придбаною допомогою і самі відправляємо її в обраний притулок. Доплачувати якісь кошти за відправку не потрібно, ці витрати на себе беруть організатори Програми адресної допомоги!

Волонтери отримують посилку, звітуються про це (разом із фото чи відео), а команда звітується про це Вам. Цей механізм є прозорим, адже команда Програми ставить підзвітність на всіх етапах роботи одним зі своїх пріоритетів. Цей механізм є дієвим, адже команда «Не залишай нас в АТО» має великий досвід у такій допомозі і розуміє усі деталі процесу.

Допомагайте тваринам, адже вони того потребують! Детальніше про Програму адресної допомоги читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий