Як користуватись тренажерами для собачого фітнесу: 5 порад для новачків

Минулого літа у Львові відкрився унікальний для України Dog-парк. Тут, у парку імені Івана Франка, наші чотирилапі улюбленці можуть не лише вільно гуляти просто неба, а й займатись на спеціальних тренажерах та розвивати власні швидкість, вправність і витривалість. Як правильно розпочати тренування, аби це подобалось не лише вам, а й улюбленцю, – у порадах для новачків від нашого кінолога Надії Шайди.

 1. Пам’ятайте про техніку безпеки.
  Перш за все, подбайте про одяг – він повинен бути максимально зручним, у жодному разі вдягайте підбори чи взуття на платформі. Перед тренуванням вигуляйте собаку. Уникайте розтягнень та вивихів. Не завадить і легка розминка власного тіла.Враховуйте погодні умови та не займайтесь на тренажерах, коли на вулиці опади чи слизько. Замість цього, у такі дні можна вчити собаку йти на контакт, реагувати на команди тощо.
 1. Не примушуйте.
  Під час роботи на перешкодах, у жодному разі не примушуйте собаку робите те, чого він не хоче. Якщо улюбленець боїться, дайте йому час звикнути до нового: походіть кілька днів довкола, дозвольте собачці просто потримати лапки на тренажері. Із кожним днем чотирилапий все більше звикатиме, матиме позитивний настрій та, зрештою, покаже хороші результати.Окрім цього, не примушуйте його долати всі перешкоди за один день. Для початку оберіть 1-2 легші (скажімо, гірку для маленьких порід чи стрибки через бар’єри – для більших), повторіть те саме наступного дня. А вже далі можна поступово збільшувати навантаження.
 1. Не використовуйте строгі нашийники та довгі поводки.
  Якщо обираєте нашийник, то він обов’язково повинен бути широким, а поводок – коротким, щоб ні ви, ні собака не перечепились.
 1. Іграшки та ласощі – вам у поміч.
  У процесі тренування використовуйте всі методи, аби собака отримував максимальне задоволення від роботи. Не ви маєте тягнути його на тренажери, а він вас.
 1. Займайтесь регулярно.
  Для участі у змаганнях собаці потрібно хоча 2-3 повноцінні тренування на тиждень упродовж мінімум року. Якщо ж ви займаєтесь із собакою для себе, то також важливо, аби заняття були регулярними, скажімо – раз на тиждень. Якщо ж ви пропускаєте тиждень тренувань, тоді наступного потрібно виконувати менше вправ, аніж попереднього, аби не перевтомлювати собаку.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий