Як коти лікують людей?

Багатьом власникам котів знайоме відчуття комфорту і спокою після того, як вони приголубили кота після тривалого робочого дня. Ласкаве мурчання і дружній погляд чотирилапого покращує настрій і додає енергії.

Лікування різноманітних захворювань за допомогою контактування з котами називають фелінотерапією. Дослідники організації Pet Therapy International, які вивчають цю тему, доводять, що коти – найефективніші чотирьохлапі лікарі. Серед висновків, які отримали ці вчені:

  • Коти дарують емоційну рівновагу. А це – важливий фактор одужання людей, що мають важкі захворювання. Ці тварини – зразок філософського ставлення до життя – це розмірність, спокій і сонливість. Погладжування кота і розмова з твариною, перед якою немає необхідності стримуватися і щось з себе зображати, безумовно, заспокоює.
  • Мурчання котів – хороша звукова терапія. Вивчення цього незвичайного звуку у багатьох країнах не припиняється і сьогодні. Загалом, мурчання прискорює відновлення кісткових тканин під час переломів, усуває больовий синдром при артритах, остеохондрозі та інших захворюваннях суглобів.
  • Взаємодія електромагнітних полів (ЕМП). Ще один цікавий феномен, про який все частіше згадують вчені. Відомо, що побутові прилади випромінюють ЕМП, що негативно впливає на здоров’я людини. Коти здатні поглинати негативну для людини енергію. Для котів такі випромінювання не становлять небезпеки. А деякі дослідники навіть вважають, що котам воно необхідне – тому улюбленці так люблять спати на пральних машинах, телевізорах, поблизу моніторів.

А які коти лікують найкраще? Дорослі чотирилапі демонструють кращі результати у лікуванні, ніж маленькі. Але головне, щоб улюбленець був здоровим і доброзичливо налаштований.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий