Як котики впливають на здоров’я господарів

Чи помічали ви, як, приголубивши кота після важкого дня, з’являється чудове відчуття спокою, комфорту та затишку? Пухнастик здатен як ніхто підняти настрій, додати енергії і навіть змусити забути про негатив. У чому таємниця?

Група вчених із Нью-Йоркського університету провела серію досліджень і дійшла висновку, що коти мають цілющі здібності. Є навіть спеціальне слово, яким позначають лікування захворювань за допомогою контакту з котами, – філінотерапія.

Перш за все, котяче муркотіння може допомагати людському організму в процесі відновлення. Вони муркотять із частотою 25-150 Гц, а це ідеально підходить для регенерації м’язової і кісткової тканин, та й просто для розслаблення. Також воно здатне усувати больовий синдром при артритах, остеохондрозі й інших захворюваннях суглобів. Окрім цього, вчені переконані, що люди, у яких нема кота, на 40% частіше страждають від проблем з роботою серцево-судинної системи, аніж щасливі власники чотирилапих.

Також котики є чудовим взірцем філософського ставлення до життя – їхні розмірність, спокій і сонливість, безумовно, заспокоюють та дарують емоційну рівновагу.

Ще один дивовижний факт пов’язаний із взаємодією електромагнітних полів (ЕМП). Відомо, що побутова техніка випромінює ЕМП, а це негативно впливає на здоров’я людини. Але не на здоров’я котів – вони поглинають таку негативну для господарів енергію. Деякі дослідники навіть сходяться на думці, що це випромінювання котам просто необхідне. Саме тому вони люлять спати на пральних машинах, телевізорах тощо.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий