Як навчити дитину правильно поводитися з котом?

Діти, що мають домашніх улюбленців, завжди виростають більш відповідальними та гуманними. З самого початку варто навчити дитину правилам поводженням з котом – тоді малюк і кіт обов’язково добре ладнатимуть. А фахівці підготували поради, як це зробити найкраще.

Батькам ніколи не варто залишати кота з немовлям наодинці.  Під час ігор з дітьми старшого віку (3-5 років) будьте поряд і уважно стежте за тим, що відбувається під час гри. Адже маленькі діти ще погано розуміють, що котам подобається, а що – не подобається. Іноді малеча поводиться з чотирилапими улюбленцями досить грубо – б’є, смикає за лапки або хвіст. Відповідно – кіт буде кусатися і дряпатися.

Також фахівці радять знайти котику затишне місце, у якому він зможе періодично ховатися від дитини. Звісно, з віком дитина навчиться правильному поводженню з котом і відчуватиме відповідальність за свою тваринку.

Важливо пам’ятати, що у маленькому віці дитина в усьому наслідує своїх батьків, тому важливо і самим правильно поводитися з улюбленцем – гладити його, брати на руки. І, що важливо, ніколи не дозволяйте дитині погано ставитися до тварини.

Поступово запропонуйте дитині взяти на себе частину обов’язків у догляду за котом, наприклад, годувати його, замінювати воду тощо.

Дитина має від початку засвоїти, що коту дуже легко зробити боляче. Тому варто ставитися до нього, як і до інших домашніх тварин, дбайливо та з любов’ю.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий