Як навчити цуценя не підходити до незнайомих людей?

Народившись, цуценя не може знати всіх правил поведінки, що прийнятні для вашої сім’ї та суспільства. І тому його поведінка є дуже інстинктивною, адже він керується тими правилами, які дала природа. Достатньо поширена ситуація, що знайома для більшості господарів – цуценя біжить до незнайомих людей. Як відучити собаку від надмірної цікавості, що може обернутися бідою?

Для цього ми підготували декілька ключових порад:

  • Ривок повідком. Якщо собаці ще не виповнилося трьох місяців, не варто очікувати від нього виконання команд. Тому коли улюбленець проявить намір підбігти до незнайомця, обережно потягніть повідець до себе.
  • Використайте іграшку. Ще один спосіб – поманіть цуценя за допомогою іграшки. Як тільки собака прибіжить, пограйтеся з ним – він не дарма повернувся до вас.
  • Збільшіть відстань між вами. Варто непомітно для собаки збільшити відстань між вами і покликати його за кличкою. Тоді пес помітить, що ви знаходитеся далеко і захоче підбігти до вас.

Цуценя самостійно не зможе засвоїти хороші манери, тому одне з головних завдань власника – якнайшвидше привити йому їх. Але найкраще впоратися з ситуацією, коли собака підбігає до незнайомців, допоможе команда «до мене».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий