Як навчитися говорити з собакою?

Якщо ви намагаєтеся навчитися говорити зі своїм чотирилапим улюбленцем, ця публікація – саме для вас. Щоб висловити свої почуття і бажання, собака використовує міміку і жести, а також видає різні звуки. Деякі з жестів схожі на наші, деякі – зовсім відмінні. А якщо власник правильно інтерпретує те, що намагається сказати улюбленець, то зв’язок з твариною обов’язково стане міцнішим.

Експерти з поведінкових реакцій собак наполягають на тому, що варто уважно стежити за своїм улюбленцем. Деякі речі будуть зрозумілі і без пояснень, на інтуїтивному рівні. Також варто пам’ятати про те, що здатність собаки подавати окремі знаки залежить від породи. Зокрема від того, чи купований хвіст – так деякі жести собаці будуть недоступні.

Розпізнавати ознаки настрою і емоцій собаки ви навчитеся за деякий час, але, безумовно, це варто уваги. Наприклад, якщо собака махає лапками або повільне виляє хвостом, уважно дивлячись на вас  – він готовий до гри. Коли собака ходить колами, це може свідчити про нервову напругу або стрес. Собаці щось загрожує, коли він припіднімає шерсть. Зляканий чотирилапий лягає на підлогу, а якщо він чимось засмучений – повільно виляє опущеним хвостом.

І таких жестів – безліч. Варто лише приділити увагу їхньому вивченню і ви все краще розумітимете мову чотирилапого улюбленця.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий