Як пенсіонерка у Донецьку рятує котів у бомбосховищі

  Поряд із важкими й сумними історіями про зраду людей, які покидають зону АТО і залишають пухнастиків, зараз існує і багато історій про відданість! Пенсіонерка Неля з Донецька, у ці важкі й трагічні дні годує братів наших менших, продаючи свій одяг на “барахолці”!

bC_NuUgYJWM

  У Донецькому мікрорайоні Євдокієвка колишня господарка зоомагазину пані Неля створила притулок для покинутих переселенцями котів. Жінка годує 40 вихованців, продаючи свій одяг на барахолці! Неля та її чоловік вже поважного віку – їм обом за 60. Проте, енергії їм вистачає на те, щоб виховувати двох онучок-школярок, ще й робити добрі справи, рятуючи від голоду й холоду котів.

Раніше Нелі працювала в сфері туризму, а на пенсії зважилася відкрити невеликий зоомагазин в Донецьку. Пані Неля говорить, що уже й не пригадає, скільки років тому під двері її магазину підкинули перше кошеня. Звісно ж, вона прихистила малого, потім ще одного, і ще… Тих, кого не вдавалося прилаштувати господарям, волонтер селила в непрацюючому ринковому павільйоні, оплачуючи щомісяця 400 грн за оренду.

QaYUgqVj4GU

Так було до війни. З початком бойових дій її магазин закрився, а на вулицях з’явилися десятки худих котів і собак – чимало переселенців, їдучи, вважали за краще взяти з собою не тварину, а зайву сумку з речами. Наразі всі вихованці пані Нелі (а це 40 котів) знаходяться в безпечному місці – у бомбосховищі разом із родиною волонтерки. Втім, у ці складні часи прогодувати їх самотужки дуже складно. Найближчими днями наші партнери у Донецьку передадуть волонтерці близько 20 кг кормів для її вихованців в рамках ініціативи “Не залишай нас в АТО”.

Підтримайте і ви пані Неллю у її добрій справі!

Карта «Ощадбанку» № 51 04 77 000 933 93 51, одержувач Ольховська Нінель Володимирівна

Карта дійсна до 08.2015 (ця інформація потрібна для зарахування)

Телефон пані Нелі 050 540 07 60

Сторінка Неллі в інтернеті http://vk.com/id237870156

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.