Як підібрати безпечні іграшки для котика?

british-shorthair-1349213Іграшки – обов’язкова складова веселого дозвілля котика. Важливо подбати, щоб таке дозвілля було також максимально комфортним і безпечним. Тому, ми зібрали декілька головних порад спеціалістів, на які варто звертати увагу, купуючи іграшку для тварини:

  • Важливо, щоб кіт не міг проковтнути як іграшку, так і її частинки. Обираючи аксесуар, варто ретельно дослідити його і переконатися, що він не ділиться на частинки.
  • Ще одне джерело небезпеки – декоративні деталі на іграшці. Слідкуйте, щоб на ній були відсутні блискітки, шматочки металу тощо. Котик може їх проковтнути, а іноді вони навіть застрягають на язиці тварини – з нього витягти маленькі деталі дуже складно.
  • Необхідно переконатися, що іграшка позбавлена довгих деталей. Наприклад, ниток, стрічок, ремінців тощо. Вони можуть стати причиною задушення, якщо улюбленець випадково заплутається в них. Також це небезпечні чужорідні тіла для організму тварини.
  • Іграшки не мають бути токсичними. Бажано віддавати перевагу іграшкам з натурального матеріалу, що не мають специфічного запаху.

Спеціалісти радять купувати котам іграшки, що створені спеціально для них. Їх можна знайти в спеціалізованих магазинах, супермаркетах. Також варто періодично оглядати забавку, і якщо вона зламана, – то краще забрати її подалі чи викинути.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий