Як правильно годувати стерилізовану кішку

Пояснює ветеринар Олеся Шморгун. 


Стерилізація – рішення відповідальних власників домашніх тварин. Це дозволяє контролювати популяцію котів гуманним шляхом і знижує ризик захворювань репродуктивної системи. 

Побічними ефектами кастрації/стерилізації можуть бути набір надлишкової ваги та ризик захворювань сечовивідних шляхів. Це важливо враховувати, підбираючи спеціальний раціон для вашого улюбленця після операції.

photo-1494342311068-0acb56cfa61d

У стерилізованої тварини уповільнюється процес обміну речовин та зменшується фізична активність. Кіт їсть як завжди, але зміни у його організмі сприяють більшому набору ваги. А це може призвести до ожиріння.

Аби уникнути надлишкової маси тіла у тварини, рекомендовано перейти на відповідне харчування. У бренду Optimeal є спеціальний корм для стерилізованих котів. Його рецептура містить L-карнітин. Це амінокислота, яка сприяє перетворенню жирової тканини на енергію. Таким чином зменшується саме надлишкова жирова маса. А м’язова тканина залишається без змін.

Після кастрації/стерилізації варто уважно стежити і за сечовивідною системою вашої тварини. Для запобігання розвитку сечокам’яної хвороби у кормах для кастрованих котів мають бути ретельно збалансовані мінеральні речовини і знижений рівень магнію та фосфору. Це враховано у кормі Optimeal для кастрованих котів.

Підпишіться на розсилку нашого блогу, щоб отримувати поради спеціалістів для кращого догляду за вашим улюбленцем.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий