Як правильно облаштувати дім для кота?

Майже всім здається, що облаштувати квартиру для кота – просто. Треба запустити улюбленця в будинок – і справа зроблена, адже тварина самостійно організує простір для себе. Але до цього питання треба підійти серйозніше, адже коти за своєю природою – вроджені інтроверти.

Отже, декілька порад, які допоможуть зробити перебування у домі для кота максимально комфортним:

  • Першочергово варто знайти для котика куточок для сну і особисту територію, де він почуватиметься у безпеці. Тварина цей простір обере самостійно. Зазвичай, це одне з найвищих місць у домі, звідки можна спостерігати за всім, що відбувається довкола.
  • Котам доволі часто не вистачає ігрової зони, де вони зможуть бігати, стрибати і кудись лізти. Більшість власників це не враховують і потім дивуються, чому тварина починає займатися руйнуванням будинку. Тому варто обладнати квартиру спеціальними гойдалками, полками, які можна придбати у спеціалізованих магазинах для тварин.
  • Також важливо обладнати місце, де тварина зможе поїсти. Зазвичай, це кухня. Якщо в сім’ї є собака, то посуд для кота варто поставити на підвищення, щоб тварину не об’їдали.
  • Ще один важливий момент. Якщо у домі живе кіт, необхідно забути про відкриті вікна. Відкривати їх можна лише у тому випадку, якщо вони захищені надійною сіткою.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий