Як правильно вигулювати собаку? Поради з «Кодексу господаря»

Загальновідомо, що собаку треба виховувати, аби він був чемним і слухався господаря. Однак і людина має засвоїти певні правила, аби бути відповідальним другом своєму чотирилапому. Саме для цього Kormotech створив «Кодекс господаря» з корисними порадами для власників тварин.dog-walking

Люди, які вже мають собак, звикли приділяти їм час і увагу та виходити на регулярні прогулянки у будь-яку погоду і пору року. Якщо  ж ви тільки вирішуєте завести улюбленця, наші поради будуть дуже корисними! Дотримання цих правил зробить ваші прогулянки з улюбленцем комфортними не лише для вас, а й для оточуючих.

«Коли ми заводимо собаку, то варто зважити, чи зможемо ми забезпечити йому всі умови для належного утримання, у тому числі й прогулянки, – йдеться у «Кодексі господаря».

  • Тривалість і частота прогулянок залежить від віку, статі та породи собаки. Для того, щоб навчити цуценя справляти свої потреби на вулиці, слід виходити з ним на прогулянку не менше шести разів на день, і варто це робити після кожного годування і сну. Вперше гуляти з цуценям можна лише після вакцинації, бо інакше є ризик його зараження небезпечними вірусними захворюваннями.
  • Перші прогулянки повинні бути короткотривалими – по 15-20 хвилин, бо маленькі цуценята швидко втомлюються. Коли в квартирі зникнуть «калюжки», кількість прогулянок можна поступово зменшувати, але при тому їхня тривалість має бути довшою.
  • Дорослого собаку (самку) можна виводити на прогулянку двічі на день. Самця слід вигулювати три-чотири рази на день. Вагітну самку – чотири-п’ять разів на день. Тривалість та активність прогулянки залежить також і від породи собаки.
  • Виводити собаку на прогулянку потрібно в нашийнику та на повідку. У місцях, де дозволено вигулювати собак, повідець варто зняти, щоб собака мав можливість вільно рухатися.
  • Агресивних собак слід вигулювати у наморднику.
  • Коли Ви вирушаєте зі своїм улюбленцем на довготривалу прогулянку у гарячу пору року, візьміть із собою воду».

Також хочемо наголосити, що прибирати за своїм собакою – правильно і необхідно. Беріть із собою смітничок, аби ваші прогулянки не шкодили оточуючим.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий