Як сфотографувати тварину так, щоб її забрали з притулку – поради експерта

соціальна відповідальність   Сьогодні ми підготували низку дуже важливих порад, які допоможуть змінити на краще життя багатьох тварин, які перебувають у притулках. Не секрет, що для того, аби люди дізнались про щось, необхідна реклама. У даному випадку предмет нашої реклами – це тварини, які шукають дім. Відповідно, для більшої популярності тварини (і, відповідно, збільшення її шансів на нове життя) реклама має бути якомога привабливою.

Фотограф Микита Печеник, який, зокрема, працює і з тваринами, розповідає, як сфотографувати тваринку так, щоб кожен захотів забрати її до себе.

   Привабливі та яскраві фотографії – це 50% успіху, бо ж люди звертають увагу саме на них. До того ж, яскраві кольори рекламують не так сам предмет, як цікавий спосіб життя. Тож, не забуваймо, що рекламуємо не стільки Бобіка чи Мурчика, як радість та зворушливі моменти, які очікують на його щасливого господаря.

Наш експерт радить:

спртак

   1. Фотографувати з близької відстані крупні плани, а потім кадрувати (обрізати кадр) так, щоб в кадрі тварина була не повністю, а лише частково. Обирайте незвичайні ракурси, щоб кадр був не просто «в лоб».

   2. Фотографувати коли вони сплять або грають. Не варто примусово садити тварину в потрібну вам позу, вона буде виглядати неприродньо. Коли ж вони граються, то стають найбільш емоційними, а сплять вони зазвичай дуже мило і зворушливо.

   3. Вибрати місце зйомки, найкраще в природних умовах. Проте, якщо тварина у притулку утримується у вольєрі, то не потрібно знімати її через ґрати, бо ж настрій цієї світлини вийде сумний.

ссобака

4. Слідкуйте за налаштуванням камери. Очевидно, ваша чотирилапа модель буде багато і швидко рухатись. Тому потрібно обрати оптимальну швидкість затвору, щоб тварина не була «розмитою» в русі. В сонячний день оптимальна швидкість – 1/250. Також важливо дуже обережно і лише в крайньому випадку використовувати спалах, бо очі тварин на фото «світяться», що виглядає неприродньо і погано.

   5. Тварин із темним хутром не можна фотографувати в тіні. Тоді вони виглядатимуть «чорною плямою».

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.