Як собака Екліпс щодня самостійно їздить в автобусі (відео)

Собака Екліпс з Сіетла – місцева зірка, адже щодня сам їздить автобусом… у парк. Собаку вже знають усі водії, а нещодавно тварина стала ще й зіркою соцмереж, адже «завела» власний профіль у Фейсбук. Дивіться кумедну історію цього собаки далі!

Чотирилапі не перестають дивувати! Так, собака Екліпс з Сіетла навчився самостійно їздити в автобусі, аби щодня гуляти в улюбленому парку. Якось собака знудився чекати, поки господар докурить на зупинці, тож сам застрибнув в автобуса і… доїхав до парку, де зазвичай мав прогулянки.

Після цього випадку Екліпс щодня самостійно їздить автобусом. Собака самостійно заходить у потрібний автобус, незворушно крокує до вільного сидіння, сідає (зовсім як людина!) і їде до потрібної зупинки.

За той час, поки тварина освоювала громадський транспорт, з нею встигли познайомитись усі водії на маршруті, тож собаці дозволяють їздити в автобусі. Більше того, Екліпс має власний проїзний, дбайливо прикріплений господарем до нашийника. Інших пасажирів теж тішить присутність Екліпс, тож вони радо фотографуються з твариною.

А ви колись зустрічали таких самостійних тварин?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий