Як виглядає ідеальний автомобіль для поїздок з собакою

Безпека і комфорт вашого улюбленця: японський автовиробник Nissan у 2018 році представить dog-friendly автомобіль. Оновлена модель кросовера Х-Trail буде оснащена спеціальним набором опцій для комфортного перевезення собак.

1504679453_nissan-x-trail-paw-pack-1

Ми вже писали про те, як правильно перевозити собак у автомобілі. Зробити подорож чотирилапого у машині ще комфортнішою і безпечнішою дозволить спеціальне оснащення Paw Pack. Це ґратчастий розділювач між салоном і багажним відділенням, невеличка рампа, яка допоможе собаці зручно заходити і виходити з машини, миски із захистом від розсипання, захисні накладки і очищувач для подушки чотирилапого.

1504700338_2

Пакет опцій Paw Pack став удосконаленою версією оснащення для моделі Nissan 4Dogs і підійде для усіх моделей Nissan X-Trail, випущених після 2014 року. Коштуватиме близько 775$ і вже доступний для попереднього замовлення у офіційних дилерів.   

1504700329_3

Потребу такого оснащення у британському офісі Nissan пояснюють дуже просто: собаки теж є членами сім’ї, і їхні подорожі мають бути максимально комфортними!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий