Як вірні собаки захищають воїнів в зоні АТО

yfeuGSUrk-o (1)   За місяці, поки в Україні відбуваються бойові дії, ми щодня говоримо про хоробрість та відвагу українських солдатів, проте майже не згадуємо про чотирилапих бійців, які також служать на передовій.

Виявляється, військові собаки у зоні АТО – не рідкість. Наприклад, Корса та Баста служать віднедавна у спецбатальйоні «Чернігів». Корса вже навіть встигла «нюхнути пороху» на передовій та не один раз підстрахувати чи навіть врятувати військових батальйону.

У січні із бійцями «Чернігова» відбувся прикрий випадок – місцевий дід приніс хлопцям на блок-пост банку меду, в якому виявилась вибухівка. Через таку підлість загинув один боєць та ще троє отримали поранення.

 

 

Desktop5   Волонтери батальйону розповідають, що коли бійці знайшли цього літнього чоловіка,  Корса кидалась на нього і ледь не розірвала прямо на місці. Так, напевно, сильно їй хотілось відплатити за бойових товаришів.

Крім величезної відданості, тварина проявила ще й неабияку уважність – знайшла зброю у покинутому будинку та допомагала бійцям усіма силами. Зараз Корса вдома, на ротації. В зоні АТО її замінює Баста. А, між тим, волонтери розповідають, що після служби в АТО собака повернулась із сивою бородою і дуже неспокійно спить. «Хоч би відівчили боятись пилососа», – жартують волонтери.

Завдяки добрим людям та всеукраїнській ініціативі «Не залишай нас в АТО», військові собаки Барса та Коста отримали смачні припаси ТМ «Клуб 4 Лапи».

 

Не забуваймо, що країну від небезпеки боронять не лише військові, а й віддані тварини!

 

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.