Як включити свій притулок у Програму адресної допомоги

Програма адресної допомоги в межах Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» покликана підтримувати тварин із зони АТО. Благодійники можуть придбати в магазині PetsLike будь-який товар для будь-якого притулку/товариства захисту тварин з пропонованого списку. Як включити свою організацію у список? Читайте далі!12498474_1073862412652842_1070674097_n

Список потребуючих складається відповідно до заявок, які надходять від самих закладів після перевірки наданої інформацію на достовірність.

Важливо! Команда Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» має можливість доставити допомогу у будь-як відділення Нової пошти по Україні. Тому до участі в Програмі адресній допомозі приймаються заявки від тих організацій, які мають змогу забрати гуманітарні вантажі з найближчого відділення (мова йде про усе необхідне для перетину лінії розмежування).

Для отримання допомоги необхідно:12422337_1073862432652840_1583421192_o

  1. Заповнити онлайн-форму на отримання допомоги.
  2. За потреби надати додаткову інформацію волонтерам ініціативи «Не залишай на в АТО».
  3. Після отримання заповненої форми, ми зв’яжемось із Вами, аби повідомити, коли інформація з’явиться на сторінці магазину.
  4. Перевірити наявність свого закладу у списку отримувачів допомоги на:
    1. офіційному сайті ініціативи: kormotech.org.ua;
    2. сайті партнера (інтернет-магазин Petslike.net).
  5. Після отримання допомоги надати фото чи відеозвіт про цільове використання кормів для потребуючих тварин.

Компанія «Кормотех» – організатор всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО», гарантує рівні можливості для кожної організації на отримання допомоги.

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий