Як врятувати безпритульну тварину від холодної смерті

   Взимку кожна тварина, яка опинилась на вулиці, змушена боротися за власне життя, бо потерпає від холоду. Особливо важко тим котам і собакам, які опинились на вулиці вже у дорослому віці. Прості поради дозволять Вам врятувати цих тварин від холодної смерті.

YfIcUQ276w4

Лютий – найбільш непередбачуваний місяць в плані погоди, тож варто зважати на це, а також на те, що температура нижче -14 для кішки може виявитися смертельною.

Звичайно, ідеальний варіант допомоги тварині – це забрати її додому, проте, розуміючи, що світ недосконалий, пропонуємо ще кілька способів.

Можливий варіант – взяти тварину додому тимчасово, поки не знайдеться інший, постійний хазяїн. Можна просто допомагати, активно поширюючи оголошення, наприклад в Інтернеті, з інформацією про тварину, якій терміново потрібен господар.

Як правило, майже в кожному великому місті можна знайти кілька благодійних організацій, які займаються допомогою бездомним тваринам. Інформацію про такі притулки Ви без зусиль знайдете в Інтернеті, у великих соціальних мережах є маса груп, присвячених їхній діяльності.

frost001   Не складе великих труднощів запустити собаку чи кота погрітися в під’їзд, особливо в лютий мороз. Цей спосіб насправді може врятувати життя чотирилапику.

Якщо собака дуже великий, і ви не можете завести його в під’їзд, то можна спорудити на вулиці щось на зразок собачої будки, з картонної коробки зі старими ковдрами. Щоб собака зрозумів, що подарунок призначений саме йому, покладіть недалеко від будки якісь ласощі. Дуже важливо в зимову погоду вберегти тварину від снігопаду і простежити, щоб у будці не з’являвся лід.

   У холодну погоду бездомні тварини особливо мають потребу в харчуванні.

У такий період організм відчуває велику потребу в їжі, багатій на білки і жири. Для годування підійде сухий корм, каша з жиром, консервована кілька, перемішана з кашею або макаронами, молоко, але не варто підгодовувати тварин зіпсованими продуктами. Сало, яке не рекомендоване для тварини в інший час, в холоди може врятувати життя.

Як ви бачите, що є маса способів надати нехай навіть найменшу допомогу покинутій тварині, головне, щоб було бажання. Адже ці на перший погляд непримітні волоцюжки теж живі істоти, які потребують нашої допомоги.

ДАВАЙТЕ ДОПОМАГАТИ ТВАРИНАМ РАЗОМ!

 

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.