Як зробити Новий рік безпечним для домашніх улюбленців?

Новий рік – одне з найулюбленіших та найвеселіших свят, але з погляду людини, звісно ж. Для домашніх улюбленців, навпаки, одне з найнебезпечніших, адже ризик отримання травми підвищується у декілька разів. І причина цьому – як природна цікавість тварини, так і неуважність її господаря.

Ми зібрали декілька найголовніших ризиків, від яких ви можете уберегти свого улюбленця:

  • Новорічні іграшки. Вони викликають у тварин справжній захват. Тому невеликі іграшки, які легко б’ються, варто повісити якнайвище. Також сховайте і електричні гірлянди.
  • Ялинка. Ця головна прикраса свята приховує в собі чимало небезпек – тварина обов’язково захоче перевірити її на стійкість.
  • Святковий стіл. Власники і гості дому обов’язково захочуть пригостити котика або собачку олів’є, смаженим м’ясом і навіть шампанським. Тому варто заздалегідь попередити гостей, що не можна годувати тварину їжею зі столу.
  • Петарди та інша піротехніка. Пам’ятайте, що чотирилапі можуть злякатися гучних вистрілів, вибухів та інших подібних звуків. Тому, щоб тварина не втекла і не загубилася, у новорічну ніч під час прогулянки одягніть на тварину повідець.
  • Ідентифікація тварини. На нашийник улюбленця повісьте бірку з його ім’ям та своїми координатами. Якщо тварина загубиться, вам буде значно легше знайти її.

А ще бажано дізнатися графік роботи ветеринарних клінік і завжди мати при собі телефон спеціаліста на випадок, якщо потрібна буде термінова допомога.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий