Як зупинити масове вбивство собак у Китаї?

Ми неодноразово закликали підписати петицію до китайської влади з проханням заборонити «Фестиваль собачого м’яса», що відбувається у Китаї. Петиція від зоозахисників з усіх країн  світу має набрати 4,5 мільйона підписів, аби влада розглянула це звернення і зупинила «фестиваль».  Зараз лишилося зібрати менше 150 тисяч підписів, тож закликаємо всіх долучитись!11997370_978906032148481_1844389957_n

Петицію проти фестивалю підписуйте тут. Коли петиція набере необхідну кількість підписів, вона буде передана губернатору провінції Гуансі Юлінь, Китай, а також китайському міністру сільського господарства. Ось із яким текстом звертається до чиновників організатор петиції зоозахисна ініціатива Duo Duo:

«Ми сподіваємося, що ви матимете час, аби почути нашу серйозну стурбованість з приводу цієї страхітливої традиції і вчинити гуманну річ: сказати «Ні!» цьому фестивалю і врятувати життя незліченних собак, які стануть жертвами цієї події.  Події, яка катуватиме, здиратиме живцем шкіру та забиватиме до смерті тисячі невинних собак і спричинить зростання кількості викрадень безпритульних і домашніх тварин. А також збільшить кількість жахливих в’язниць у господарствах собачого м’яса, які залишаться плямою на обличчі Вашої країни.

11992475_978906035481814_906620068_nВи тримаєте в руках владу, щоб бути прикладом не тільки для свого народу, а й для інших країн, показавши велич нації і поставивши на перше місце невинне життя, і не тільки життя людське.

Незліченна кількість голосів вже лунає по всьому світу для підтримки нужденних тварин. Вони звучать за безмовних. І час цим голосам бути почутими. Ми щиро сподіваємося, що Ви також будете частиною цієї допомоги в порятунку життя – Ви приєднуєтесь до нас?

Будь ласка, припиніть «Фестиваль собачого м’яса», перейміться повагою і співчуттям до тварин для майбутніх поколінь, аби він не був плямою, яка може кинути тінь на людську расу. Тільки ми можемо зробити вибір, щоб змінити світ.

Ми з нетерпінням чекаємо Вашої відповіді».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий