Які цікаві гості відвідували Ресторан для собак на фестивалі «В пошуках Made In Ukraine»

У Києві минув уже четвертий фестиваль українських товарів «В пошуках Made In Ukraine», на якому вітчизняний бренд Club 4 Paws представив власний Ресторан для собак.

Коли ми говоримо про цікавих гостей Ресторану для собак, то маємо на увазі чотирилапих відвідувачів, що куштували вітчизняні раціони і отримували не лише подарунки, а й загальну увагу всіх перехожиш.

Які цікаві гості відвідували Ресторан для собак на фестивалі «В пошуках Made In Ukraine»Беззаперечним «селебріті» у нашому ресторані став прекрасний пес – аляскінський маламут, який підкорив абсолютно всі серця не лише своїм шикарним виглядом і численними нагородами, а й душевними розмовами. Справа в тому, що ця порода славиться тим, що може вимовляти звуки, подібні до людських, тож нерідко господарі вчать їх говорити, наприклад, слово «мама». Красень наївся смачними раціонами від Club 4 Paws та подякував «мамі» за такий ресторанний обід J Прямо там, у Ресторані для собак, перехожі влаштовували із маламутом цілі фотосесії.

Не менш зірково виглядала пара такс, які, очевидно, завітали на романтичний обід. Їхні господарі цілеспрямовано шукали на фестивалі Ресторан для собак. Таксам вже був зарезервований столик на двох, однак фотографи не давали побути на самоті, тож довелося насолоджуватись їжею під спалахи фотокамер.

У Ресторан для собак приходили тварини різних порід, кожна зі своїм характером, уміннями та, головне, кулінарними вподобаннями. Здається, ситими і задоволеними пішли всі, а це і є головним для Ресторану. А як проводять своє ресторанне життя Ваші улюбленці?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий