Які зміни відбуваються в організмі котів з початком зими?

З початком зимової прохолоди в організмі котів відбувається чимало змін – перебудовується обмін речовин, погіршується імунітет, а також знижується активність тварини. Чому так відбувається?

Обмін речовин перебудовується, адже організм тварини пристосовується до скорочення тривалості світлового дня і до зниження температури. У котів знижується імунітет, що може викликати авітаміноз і чимало захворювань, зокрема цистит. Тому варто стежити, щоб кіт не перебував у квартирі на протязі або холодних місцях. А в холодну морозну погоду забороняється випускати його на вулицю.

На обмін речовин негативно впливає ще й те, що взимку зменшується активність кота і він починає вести малорухомий спосіб життя. А щоб нормалізувати його стан, варто змушувати котика рухатися, залучати до якоїсь діяльності, гратися з ним.

Необхідно постійно забезпечувати домашнього улюбленця чистою питною водою. Слідкуйте за нею, адже вона має бути кімнатної температури.

Годувати тварину варто вдвічі частіше – і це має бути збалансоване харчування, щоб кіт мав достатньо енергії для власного обігріву. Вдома вирощуйте спеціальну траву для тварин – це може бути як пшениця, так і суміш трав. Домашній улюбленець отримуватиме додаткові вітаміни з неї, а також у нього поліпшиться травлення.

Під час прогулянки на вулиці, якщо кіт змерз, він завжди попроситься додому. Головне тут – відчинити йому двері, дати теплої води, очистити шерсть сухим рушником від вологи, а також зробити своєрідний масаж, аби розігнати кров.

Якщо правильно доглядати за котиком – зима йому буде лише в радість!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий