Якими корисними здібностями володіють наші чотирилапі друзі?

Чому нас так приваблюють домашні тварини? Як вони впливають на своїх господарів? Якими корисними здібностями володіють? Про це читайте далі!9bsftwi

Напевно, кожен щасливий власник кота чи собаки помічав, наскільки позитивний ефект на нього справляє спілкування зі своїм улюбленцем. Так, вам не здалося! Тварини дійсно мають терапевтичний ефект, в процесі спілкування з ними ми якщо до того були напружені, розслабляємося, якщо до того були замкнуті, відкриваємося, якщо до того були сумні, радіємо. Всі ці здібності були досліджені вченими, тож такий позитивний вплив тварин доведений науково. Що ще вміють наші чотирилапі друзі?

Тварини стимулюють людей до спілкування. Наприклад вчені Сандерс і Робінс в процесі досліджень виявили, що собаки дають своїм господарям більше можливості для контактів, полегшують взаємодію та спілкування з незнайомцями, допомагають встановлювати довіру.

Чотирилапі допомагають правопорушникам виправиться. Так, наприклад, в програмах реабілітації для малолітніх і дорослих правопорушників використовують роботу з собаками. В процесі комунікації собак та малолітніх злочинців, в останніх формувалася адекватна поведінка.

Тварин здатні мотивувати людей. Візьмемо хоча б те, що собаки мотивують людей на ранкові прогулянки. Наприклад: живе літня людина і розуміє, що його здоров’ю дуже корисні ранкові прогулянки. Та й прогулянки, взагалі. А потім виходить так, що в один прекрасний день в його домі з’являється цуценя. І людина, волею-не-волею просто мусить здійснювати ці самі прогулянки. Дітися нікуди від поліпшення здоров’я і самопочуття.

Усім батькам гіперактивних дітей відомо, наскільки складно змусити своє чадо сконцентруватися на чомусь. А ось тварині легко домогтися концентрації дитини. Та й слово «змусити» тут не зовсім доречне. Собака просто перенаправляє увагу і стимулює інтерес.

073328201-400x224А які корисні здібності мають ваші улюбленці? Розповідайте свої історії та ми обов’язково їх опублікуємо!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий