Їдемо на виставку собак: як підготувати чемпіона

Цього тижня, 24-27 серпня, Київ прийматиме гостей з усього світу на Євро Дог Шоу 2017. Міжнародна виставка собак усіх порід збере понад 10 тисяч учасників з 55 країн світу, зокрема з Великої Британії, США, Австралії, Японії, Аргентини, Бразилії, Перу, Мексики і Філіппін.

 

9e8ea8d3fce84727ba770ad361691c6a

Головну подію року для європейської собачої еліти проводить Кінологічна спілка України. Євро Дог Шоу відбуватиметься у спеціально обладнаних павільйонах Міжнародного виставкового центру.

Упродовж чотирьох днів екстер’єрні якості собак оцінюватимуть всесвітньо відомі судді. Найкращі представники різних порід змагатимуться за титул «Чемпіон Європи».

Програма включатиме монопородні виставки рангу САСІВ і САС та чемпіонати з кінологічних видів спорту. На Євро Дог Шоу 2017 приїдуть фахівці з розведення, відомі хендлери та найкращі грумери світу.

Однією з цікавинок виставки стануть інтерактивні стенди для собак та їхніх власників від брендів Optimeal і КЛУБ 4 ЛАПИ.

На стенді ™ КЛУБ 4 ЛАПИ відвідувачі отримають пробники преміального корму для своїх улюбленців та консультації з догляду і харчування тварин від спеціалістів.

™ Optimeal готує для відвідувачів 3 зони:

У презентаційній зоні власники собак ознайомляться із суперпреміальними раціонами для собак і зможуть почастувати ними своїх улюбленців.

Релакс-зона стане головним місцем відпочинку для учасників Євро Дог Шоу 2017. Тут власникам собак робитимуть масаж, презентуватимуть пізнавальні ролики про собак і працюватиме фітобар із тонізуючими коктейлями з ягід і трав, що входять складу Optimeal, аби пересвідчитися у користі і поживності кормів цієї марки.  

Privilege-зона познайомить із новим продуктом для мініатюрних і малих собак. За своєю природою такі собачки є вимогливішими за інших. Тому потребують спеціально збалансованого харчування, розробленого нутриціологами та ветеринарами. Тут учасники відвідають особливий музей з картинами. Власники мініатюрних і малих порід отримають фірмові прикраси для своїх улюбленців і зможуть зробити їм професійний портрет в ексклюзивній фотозоні. Фото одразу викладатимуть у Facebook та Instagram, аби ви могли їх вподобати і зберегти собі. У цій зоні також можна буде взяти собаці водичку. А на території виставки усім охочим роздаватимуть флаєри, які на цьому стенді можна обміняти на стильний подарунок від Optimeal.

 

Як підготувати свого собаку до виставки і наблизитися до почесного титулу? Ми зібрали 5 основних кроків:

 

  1. Хочете забезпечити улюбленцеві виставкову кар’єру? Готуйте щеня вже з двох місяців. Песик повинен мати метрику/родовід, ветпаспорт і щеплення від сказу. Підготуйте документи заздалегідь і відвідайте ветеринара не пізніше, ніж за місяць до виставки.
  2. Подбайте про зручний повідець-ринговку (чи інший в залежності від породи і розмірів вашого улюбленця).
  3. Собаці знадобляться послуги з грумінгу і спеціальна косметика. Зробіть грумінг завчасно. Можете звернутися у спеціальний салон, але перед виставкою краще підготувати тварину у заводчика цієї породи. Проконсультуйтеся заздалегідь і зробіть грумінг за кілька тижнів до виставки.
  4. Ваш собака повинен уміти показувати зуби сторонній людині. Тварину дискваліфікують при будь-якому вияві агресії. Привчайте так: собака сидить ліворуч від вас, берете за морду обома руками — одна долоня на спинці носа, друга під підборіддям — і піднімаєте брилі, щоб зуби були добре видно.
  5. Найважливіше — це ретельне дресирування. Щонайменше годину щодня за кілька місяців до виставки присвятіть тренуванню ходи в рингу. Собака повинна звикнути рухатися по команді і йти ліворуч від господаря. Заохочуйте улюбленця смаколиками і добрим словом. Тренуйте виставкову стійку. Тримайте собаку під підборіддя, а іншою рукою за хвіст. Ліва передня лапа має бути злегка витягнута.

До зустрічі на Євро Дог Шоу 2017! 

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий