За 4 роки лише в Києві догхантери вбили майже 4 тисячі собак

Догхантери діють майже в кожному великому місті України, вони гуртуються в інтернет-спільноти і методично винищують беззахисних собак. Вони діляться своїми «подвигами» і вбивствами, та агітують до жорстокості щодо тварин. Лише у столиці з 2011 до 2015 року було вбито 3841 собаку. І все це через відчуття безкарності і те, що суспільство толерує ці злочини. Настав час покласти край жорстокості! Підпишіть петицію до Президента України із вимогою зробити законодавство більш суворим до таких людей!

11336_1668698390068879_4209434335712239134_n1

На жаль, правоохоронці та судова система безвідповідально підходять до розслідування справ про вбивства тварин в Україні. Випадки притягнення до відповідальності – одиничні, у той час, як щороку тисячі собак в Україні гинуть від рук догхантерів. Ось, що вам треба знати про цю проблему:

Щодня в Україні вбивають близько 50 собак (дані БФ «Happy Paw»)

З 2011 до лютого 2015 року в Києві вбили 3841 собаку (дані від депутата Київської міської ради Олени Єскіної).

Більшість із цих тварин були стерилізовані та чіповані і знаходились під опікою мешканців міста або самих волонтерів.

Офіційної статистики вбивств тварин в Україні у відкритих джерелах не існує!

Згідно з дослідженням, у тих, хто вчинив садистський акт, рецидив настає в 75% випадків. Зупинити це можна лише притягненням до відповідальності (за даними захисниці прав тварин Віолетти Левіної).

У 2006 та 2008 році в Україні лише по 17 осіб були притягнуті до відповідальності за жорстоке поводження із тваринами. Статистика останніх років ще нижча.

Невже ми будемо далі замовчувати цю проблему? Без адекватного дієвого законодавства та ефективної роботи правоохоронців, тварини беззахисні перед догхантерами! Підпишіть петицію до Президента України із вимогою звернути увагу на цю проблему та зробити законодавство більш суворим до таких людей!

Зупинимо догхантерів разом.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий