Закликаємо всіх долучитися до допомоги закарпатським ведмедям!

Реабілітаційний центр для ведмедів, що розташований на Закарпатті, перебуває в скруті – ведмедям не вистачає коштів на повноцінне харчування. Закликаємо всіх небайдужих відгукнутись і допомогти тваринам. Давайте разом нагодуємо ведмедів!

Соціальні ініціативи компанії Kormotech спрямовані на допомогу собакам і котам, бо саме ці тварини нерідко потерпають у нашому суспільстві. Ми допомагаємо безпритульним котикам і песикам, долучаємося спонсорською підтримкою до освітніх проектів для ветеринарів та виступаємо за відповідальне поводження з такими тваринами. Однак пройти повз проблеми закарпатських ведмедів просто не змогли!

На Закарпатті у Центрі реабілітації ведмедів – труднощі з фінансуванням. Єдиний в Україні рекреаційний заклад такого типу не отримує грошей. Зараз на території центру живуть 18 ведмедів, однак проблема з харчуванням цих тварин стоїть дуже гостро.

P1010179Ветеринар центру Михайло Маслай розповів нам, що раціон ведмедів має змінюватися залежно від пори року, подекуди щодня одна тварина може з’їдати до 22 кг їжі. Проблему харчування ведмедів не можна недооцінювати, бо через недоїдання вони можуть просто не лягти у сплячку, тому працівники центру не прогнозують, як тварини перезимують цього року.

Михайло Маслай розповів, що кожна тварина у Центрі має власний раціон, розписаний подобово і на кожну пору року. Наприклад, ведмідь Беня має восени щодня з’їдати: 5 кг яблук, стільки ж моркви, 6 буханок хліба, 100 г меду, 2 кг борошна, 2 кг риби, 4 кг кавунів, 5 г солі. Загалом це понад 21 кг продуктів. Такі ж детальні раціони розписані для кожного – Іри, Бубочки, Рози, Малиша…

y_2299cb32Давайте спільними зусиллями нагодуємо ведмедів, аби вони почувалися комфортно цієї зими! Зібрати кошти і закупити необхідні продукти береться Громадське об’єднання «Товариство «Синій Вир».
Банківські реквізити:

р/р 26009303104790
код банку:312356
код ЄДРОПОУ 22090601

Ми будемо надалі розповідати про долю ведмедів і публікувати інформацію про отримані кошти та їхнє використання. Більше інформації можна дізнатись у громадських активістів з «Товариства «Синій Вир» sjatynja@ukr.net, тел. (03146)2-76-12, 2-77-40

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий