Закохані у Барселону. Ким у київській Укрпошті «працює» ротвейлер

Історія Катерини і її улюблениці Басі.

Барселона змінила її життя. Однак йдеться не про Іспанію. На честь одного з найгарніших європейських міст киянка Катерина Корж назвала знайдену на вулиці собаку.

4.08 1

Навесні 2014-го небайдужі підібрали семимісячне щеня неподалік станції метро «Нивки». Ротвейлер відгукувалася на «Асю». А за два тижні вона познайомилася з Катею і оселилася в іншому районі столиці. Дівчина подарувала собаці нове ім’я і нове життя.

«Ми почали називати її Басею. Ніби скорочено від “Барселона”. Квола і дуже худенька, вона геть не нагадувала щеня, – розповідає Катя. – Не виявляла інтересу до речей навколо, не бавилася іграшками, не реагувала, коли хтось приходив додому. За два тижні ми помітили, що собака сильно кульгає. Виявилося, у неї дисплазія.
Минуло півроку. Барселона поступово оживала. Почала цікавитися м’ячиками. Якщо раніше вона була флегматиком, то тепер це собака-сангвінік. Бася охоче знайомиться, приносить іграшки, пропонує пограти».

4.08 2

Невдовзі Барселоні виповниться чотири роки. Тепер це привітна собака із блискучою чорною шерстю. Бася ламає стереотипи про ротвейлерів.

«Вона спокійна і доброзичлива. Собак цієї породи несправедливо вважають злими, а насправді вони добрі і врівноважені. Головне – правильно займатися з домашнім улюбленцем. Ротвейлери – це суперкомпаньйони», – каже Катя.

4.08 3

Дівчина і раніше дружила з собаками. Волонтерила у притулку, займалася вигулом. Для знайомих практикує груминг.

Катя працює в одному з відділень Укрпошти і часом бере з собою Барселону на роботу. Тут собака відповідає за робочу атмосферу:
«Мої колеги її дуже люблять. Коли Барселона приходить на роботу, це викликає шквал емоцій. Усі наввипередки біжать привітатися. Собака поводиться чемно. Нікому не заважає. Тихенько спить або ж чемно чекає, коли хтось зі співробітників вкотре підійде її погладити. Мені дуже імпонує ідея dog-friendly загалом. Якщо ви працюєте не на підприємстві, де умови можуть загрожувати безпеці домашнього улюбленця, то чому б його не брати з собою? Так він не сумуватиме вдома. І вихована собака ніколи не заважатиме в офісі. Ба більше – її присутність дуже позитивно впливає на робочий настрій».

4.08 4

Вже кілька років поспіль Катя і Барселона беруть участь у Всеукраїнській акції «Візьми собаку на роботу». Цього разу вони перемогли у розіграші подарунків і отримали місячний запас раціонів від КЛУБУ 4 ЛАПИ. У 2018-му акція відбудеться 6 липня.

Зустріти Барселону можна на першому у Києві тренувально-вигульному майданчику. Тут зручно займатися із собакою. Територія захищена парканом. Є окрема зона для вигулу маленьких порід і щенят, а також знаряддя для аджиліті: шина, слалом, два бар’єри. Незабаром також з’являться тунель, бум і гірка.

Побачити Басю пощастило і читачам польського журналу про тварин. Її фото ілюструють статтю про ротвейлерів. Українські та іноземні продакшни залучають собаку до зйомок у рекламі. А взимку Барселона опиниться на великому екрані в одному з українських повнометражних фільмів.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий