Залишати тварину в спекотному авто – небезпечно: експеримент

Проводжаємо мінливу весну та зустрічаємо сонячне літо! На вулиці стає все спекотніше, тож саме час – подбати про безпеку домашнього улюбленця у щоденних засобах пересування. Чому не можна залишати тварину в спекотному зачиненому авто – в експерименті нижче.

У спекотний день користувач ресурсу Imgur провів простий експеримент: він залишив пательню із розбитим яйцем на сидінні автомобіля, поруч – поклав градусник, і навіть дещо привідчинив вікно, аби всередину надходило свіже повітря. Опісля чоловік вийшов із автівки на 15 хв, пише Новое Время.

За цей короткий проміжок часу температура в машині різко піднялась на понад 50 градусів, а розбите на пательні яйце встигло підсмажитись.

4

За інформацією зоозахисної організації PETA, у літню спеку тварині достатньо всього 15 хв всередині авто, аби отримати незворотне ушкодження мозку чи серцевий напад.

Автор експерименту також додав, що в спекотну погоду асфальт нагрівається до 65 градусів. Відтак, аби не «класти улюбленця на пательню», намагайтесь не змушувати його ходити гарячим асфальтом.

Фото: Pigswithstripes/Imgur

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий