Залишився тільки тиждень, аби підписати петицію проти догхантерів!

Підпишіть петицію, аби підняти це питання у суспільному просторі. Аби  суспільство відчувало, що є тисячі людей, готові відстоювати життя кожного собаки. Підпишіть петицію, щоб догхантери знали, що ми не залишимо просто так цієї справи!12380519_1073058866066530_446595426_n

Уже очевидно, що петиція не набере й половини необхідних голосів, цьому є причини технічні (складна процедура реєстрації) та ментальні (не всі у нашому суспільстві готові відстоювати цінність життя тварин, які мешкають поряд із нами у містах).

Однак, залишився останній шанс поставити підпис під петицією. Не для когось і вже не для розгляду її президентом. Для себе. Аби довести собі, що життя кожного кота чи кожного собаки – це те, за що варто боротись і те, що варто берегти від живодерів.

Щодня в Україні вбивають 50 собак. Це дані авторитетного фонду Happy Paw. За тиждень вбивають понад три сотні. За місяць, за рік – рахуйте самі. Чи можна щось вдіяти без підтримки прогресивного законодавства? Не можна!12895353_1073059882733095_178778513_n

Зоозахисники не можуть розслідувати ці вбивства замість правоохоронців та виносити свої вироки замість суддів. І навіть відомим на всю країну догхентерам, які публічно зізнаються у вбивствах собак та радять слідувати своєму прикладу, суди й правоохоронці не можуть дати раду.

Чому важливо пам’ятати про догхантерів? Бо вони є в кожному місті. Ніхто не знає, куди саме підкинуть отруєну їжу, кого саме триматимуть на прицілі наступного разу. Поки догхантери почуваються безкарними, в потенційній небезпеці залишаються усі собаки в Україні. То скільки можна виходити на прогулянку як на мінне поле, пильнувати кожен крок тварини і боятись, аби не проґавити, як вона підібрала з землі щось смертельне? Скільки можна читати новини про масові убивства? Скільки можна мовчати?

Зробіть бодай один малий крок, заявіть про себе. Підпишіть петицію.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий