Заради чотирилапого друга він готовий на все. Історія про особливого хлопця

10985962_717400665044075_6815064919925459832_n  Знайомтеся, це молодий хлопець – Олександр Булатов разом зі своєю вірною подругою Мальтою.

Олександр родом з Макіївки, що на Донеччині. Життя постійно кидає хлопцеві все нові й нові виклики, які він гідно приймає, залишаючись шляхетною та мужньою людиною. Він майже не чує, тож спілкується переважно текстами, або читає по губах. Зате має золоті руки – Олександр майстерно працює з деревом, збирає двері, вікна та меблі. Однак із початком війни на Донбасі хлопець втратив роботу. Здавалося, доля кинула його напризволяще, адже вижити в таких умовах надто складно.

Волонтери довго вмовляли Олександра переїхати з Макіївки, яка опинилася в епіцентрі конфлікту, втім хлопець, який втратив усе, в жодному разі не хотів їхати зі свого міста. І зовсім не тому, що боявся цього нового і незвіданого життя! Він не хотів їхати без неї… без своєї Мальточки.

Врешті, наважившись на інше життя, Олександр залишив рідні місця. Але не покинув рідної душі, яка й тепер чотирма лапами крокувала поруч. Він не залишив її на вулиці, як робили інші, не віддав у переповнений притулок, і не «зіпхнув» на волонтерів. Бо він просто не міг.

Хлопець разом зі своєю чотирилапою подругою облаштувались у Києві та піклуються одне про одного. Тут Олександру допомагають люди – всі разом збирають гроші на слуховий апарат. Насправді ж хлопець мріє лише про одне – знайти роботу, щоб забезпечити гідне життя собі та своїй Мальті. Він не хоче отримати якісь блага задарма. Він хоче отримати можливість для того, щоб заробити собі ці блага чесною працею, а також займатися тим ділом, в якому він має досвід та вміння.

Ми закликаємо відгукнутись усіх, хто може зарадити у пошуках гідної роботи для цього майстра, ми обов’язково надамо контакти Олександра та посприяємо налагодженню спілкування із ним. Така щирість та людяність не мають пройти повз нашу увагу, адже хлопець подає неоціненний приклад відповідальності! Нагадуємо, що Олександр має досвід збиранням дверей, вікон, корпусних меблів та торгового обладнання. Водночас, він говорить, що на роботу його не хочуть брати через особливі потреби. Будемо раді передати усі цікаві пропозиції Олександрові або ж поділитись його контактами.

Така відданість Олександра у відношенні до чотирилапої Мальти не мають пройти повз нашу увагу, адже хлопець не зрадив свого друга у такий важкий момент життя!

 

 

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.