Завтра Всесвітній день безпритульних тварин. Давайте подаруємо щастя принаймні частині з них!

15 серпня світ відзначає Всесвітній день безпритульних тварин. Як відомо, у кожному місті України є чотирилапі безхатченки. Вони опиняються на вулиці через людську безвідповідальність і змушені все життя боротись за виживання. Таке життя сповнене багатьох небезпек – голод, спрага, хвороби, інші тварини і, безумовно, люди.Завтра Всесвітній день безпритульних тварин. Давайте подаруємо щастя принаймні частині з них!

Однак тисячі добрих сердець рятують цих тварин, забираючи їх у притулки чи на перетримки, лікують їх, своєю турботою дозволяють знову вірити людям. І головна ціль всіх цих тривалих зусиль – знайти тваринам новий дім, нову родину, яка дала би чотирилапому свою безмежну любов.

Давайте же у цей день допоможемо принаймні частині безпритульних тварин знайти новий дім! Поширюйте цю інформацію і хтось обов’язково знайде собі вірного друга!

У Львові десятки вихованців ЛКП «Лев» шукають дім. Всі собаки стерилізовані, щеплені та здорові. Можливо, вони і не мають батьків-чемпіонів та власних виставкових медалей, однак вони мають щире серце та відданість, якій можуть позаздрити і породисті собаки! Волонтери постійно оновлюють інформацію про тварин, які шукають дім, тож слідкуйте за оновленнями, аби не пропустити свого чотирилапого друга!

zhannet_1Також у Львові шукають дім вихованці притулку «Милосердя». Тут можна знайти не лише цуцика, а й чарівного кошеняту. Обрати собі друга можна прямо на сайті притулку. На головній сторінці всіх вітають місцеві «тузіки» і «бобіки», там же є контакти притулку, опис історії цього притулку і, найважливіше, посилання на сторінку, де можна обрати собі цуценя або кошеня.

DSC00822В Києві та області дім шукають тисячі тварин, дуже зручно шукати собі друга на сайті Благодійного фонду Happy Paw, адже там розміщена інформація про тварин на прилаштування з низки партнерських притулків. Там же можна подивитись, скільки вже цуциків знайшли дім або отримали опікунство. Шукати чотирилапого друга завдяки чудово розробленій пошуковій системі сайту дуже зручно і легко!

163f08e08416poteryashka_4У Харкові шукають дім вихованці Міського центру утримання тварин. За словами волонтерів, під опікою зараз там майже 1000 вихованців, собак, котів, птахів та навіть кроликів. Тварини з центру шукають дім, тож там можна підшукати собі вірного товариша. На кожну тварину є спеціальна анкета з перерахуванням її особливостей, віку та характеру. Тож можна з легкістю підібрати саме того, хто буде ідеально вам підходити.

У Дніпропетровську можна знайти собі тварину в Реабілітаційному центрі «Друг». Щоправда, тут не надто багато актуальних оновлень, тож доведеться відвідати сам центр для пошуку свого потенційного чотирилапого друга.

Подібні центри і притулки є у кожному місті – їх швидко можна знайти в мережі, тож пошук тварини з притулку не займе багато часу і сил. Пам’ятайте, що беручи тварину з притулку, ви даєте цьому чотирилапому безхатченку шанс на нове, щасливе життя. Можливо, це єдиний шанс для нього.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий