Знаєте, чому коти так люблять коробки?

Американські біологи-біхевіористи і ветеринари відповіли на запитання, чому коти так люблять картонні коробки. На їхню думку, любов тварин до цих виробів пояснюється біологічними потребами та особливостями організму котів.

Одне з найпростіших пояснень – любов котів до картонних коробок пояснюється тим, що це – ідеальне укриття для хижаків, що полюють із засідки. Але на цьому відповіді щодо використання коробок не вичерпуються.

Наприклад, Клаудія Вінке, викладачка ветеринарії з Університету Утрехта, пояснює, що коли коти потрапляють у нове середовище, то відчувають значно менше стресу і страху, якщо мають затишне місце, в яке можуть сховатися. І коробка для цього – ідеальний варіант.к3

Також коробки – це своєрідна «зона безпеки» для котів, так як у цих чотирилапих не вироблений механізм вирішення конфліктів. Тому опинившись у стресовій ситуації, коти намагаються втекти від проблеми. І якщо є можливість, то і в подальшому її уникати.

Інша причина симпатії котів до коробок – це хороші теплопровідні властивості картону. За даними досліджень, ідеальна температура для комфортного життя кота – 30-36 градусів Цельсія. А це на 10 градусів вище за комфортну температуру для людини. З такою температурою коту не потрібно витрачати додаткову енергію, аби зігрітися. Саме тому кішки так часто і обирають теплі місця, якими найчастіше стають коробки з картону.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий