Зверніть увагу: двоє собачок-сестричок шукають нову родину!

Продовжуємо нашу рубрику про тварин, які шукають новий дім. Ми публікуватимемо інформацію про тварин, які знаходяться в притулках і дуже хочуть домашнього затишку. Давайте допоможемо поширити інформацію, аби ці чарівні дівчатка знайшли дім!11881017_969398439765907_1873591032_nЗавдяки вашій допомозі та поширенню цієї інформації у собак з’являється значно більше шансів отримати таку бажану нову родину!

Тварини з притулку «Віра», що на Києвщині, дуже потребують нових родин, адже власниця притулку, пані Віра, вже на пенсії, тож відверто зізнається – треба встигнути прилаштувати всіх, аби не лишити чотирилапих «сиротами» знову.

У притулку під Києвом, яким опікується пенсіонерка пані Віра утримуються тварини, яким не знайшлось місце в родинах. Їх вигнали, або ж вони народились уже на вулиці. Декого із цих тварин привезли, ледь живого, із зони АТО. Крім щоденної турботи й любові пані Віра намагається подарувати цим тваринам найголовніше – шанс на нову родину.

Дві сестрички

Дві чарівні сестрички : граційна Шпилька та мохнатовуха Дарсі шукають родину. Вони – суцільні веселощі, постійно зайняті іграми! Собачки середнього розміру, Шпилька по-французьки граційна, Дарсі – справжня кокетка.

Вони приковують погляд своїми дитячими іграми та піднімають настрій своєю енергією. Їхні шестеро сестричок і двоє братиків вже давно живуть в нових будинках щасливі і кохані. А ці все ще чекають цього… Придивіться до них, можливо, вони чекають саме на Вас! (067) 297-63-25, (095) 429-69-12, (093) 218-27-13 (Віра).

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий