Зворушливі і аристократичні хаскі – у чому їх секрет?

Важко знайти людину, у якої аристократичні і граціозні хаскі не викликали б непідробний захват. У чому ж секрет цих чудових собак, яким так личать міські пейзажі та живописне природне тло?

хаскі невимовної красиФотограф Володимир Полянський з Мурманської області спробував розкрити природню красу цієї породи, зробивши серію фотографій хаскі на тлі пейзажів. На його думку, для таких пейзажів ідеально підходять саме хаскі, бо поєднують у собі дику красу вовка і віддані очі домашнього собаки.

Сказати, що знімки, зроблені Володимиром, вийшли чудовими – це нічого не сказати! Ці фотографії просто приголомшливі! Варто відзначити, Полянський частенько вибирається з собаками на пошуки таких ось красот, де відпочивають душа і тіло.

Володимир розповідає про своїх вихованців: «Це, напевно, єдині собаки в світі, які кожні вихідні проїжджають до 500 кілометрів, щоб подивитися на нові місця». Фотограф каже, що його улюбленці – справжні любителі пригод і щотижня з нетерпінням чекають нових подорожей. «Це просто наш спосіб життя – бувати скрізь з чотирилапими друзями… Нам це дуже подобається», – додає Полянський.

А ваші улюбленці бачили багато дивовижних місць? Якщо ви теж часто подорожуєте зі своїми вихованцями, поділіться з нами світлинами з найбільш дивовижних ваших подорожей!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий