Українців закликають вийти на акцію проти масової евтаназії безпритульних тварин

39210709_1711617245560154_8327826129633148928_n

Годі вбивати тварин! У середу, 5 вересня, о 10:00 під Верховною Радою України відбудеться акція на підтримку законопроекту 6598 з вимогою винести його перше голосування. Серед головних законодавчих змін, запропонованих у цьому законопроекті є заборона масової евтаназії безпритульних тварин та обмеження використання тварин на притравочних станціях.

«Боротьба триває і ми дотиснемо. Приходьте. Це і є найдієвіший механізм, аби в Миколаєві не запровадили евтаназію безпритульних, за кілька років буде можливість погнати [директорку харківського КП «Центр поводження з тваринами»] Шаповалову, ресторанних ведмедів припинять утримувати, «громадські» загони на вовків будуть заборонені, поліція та ще існуюча екоінспекція будуть знати, хто з них за якою статтею складає протоколи, жебраків з тваринами будуть тягати по райвідділках, як і фотографів, притравка буде обмежена, а контактна і на тварин з Червоної Книги України — заборонена. Пам’ятайте, це ще один з кроків робити зоозаконодавство кращим», — зазначають організатори акції. 

Законопроект 6598 — це ініціатива українських та міжнародних неурядових екологічних та зоозахисних організацій, яку підтримали депутати Верховної Ради України, автори законопроекту. Кампанію висвітлюють у фейсбуці на сторінці «Захисти тварин. Підтримай законопроект 6598»

«Ми прагнемо захистити права ведмедя та вовка, лисиці та барсука, дельфіна та лева не бути об’єктами безжальної експлуатації та знищення мисливцями, циркачами, шкуродерами та іншими. Ми хочемо, аби нарешті покарання за утримання ведмедя в ресторані, катування лева у цирку, винищення вовка у дикій природі, утримання дельфінів у хлорованих бляшанках запрацювало у повній мірі і відповідало рівню злочину проти тварин. Ви можете домогти нам — зверніться до депутата Верховної Ради по Вашому округу з закликом підтримати 6598. Розповсюджуйте нашу інформацію, підписуйте наші петиції, беріть участь в наших мирних акціях протесту», — йдеться на сторінці. 

Долучайтеся, не будьте байдужими!

Вы можете оставить комментарий
Все комментарии проходят обязательную модерацию!


Оставить комментарий