Чотирилапі копи: у Дніпрі нагородили найкращих службових собак України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

PLK_3957

7-9 серпня у Дніпрі відбулися змагання за звання найкращого службового собаки України. Призові місця посіли німецькі вівчарки з Івано-Франківська, Вінниці і Запоріжжя. Офіційним партнером Третього відкритого чемпіонату Нацполіції з багатоборства кінологів став бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ.

PLK_4460

36 чотирилапих з Національної поліції, Державної кримінально-виконавчої служби та Державної прикордонної служби України долали смугу перешкод, затримували порушників, змагалися у вибірці людини та речі і брали слід.

PLK_4194

«Собаки на службі розкривають тяжкі і особливо тяжкі злочини. Вони також беруть участь в операції Об’єднаних сил, несуть службу на блокпостах, шукають вибухівку. Потрібен гострий нюх і витримка. Працювати доводиться і вдень, і вночі, і в дощ, і в холод. Такі змагання дають змогу кожному кінологу максимально побачити, на що він здатен. Це неабияке загартування характеру і воля до перемоги», — говорить  Світлана Коломієць, начальниця відділу організації кінологічної служби Національної поліції України.

PLK_4510

До трійки переможців увійшли собаки Національної поліції України. Переможницею стала вівчарка Альма з кінологом Тарасом Кавацюком з Івано-Франківська. «Це наша перша перемога. Торік на міжнародному чемпіонаті взяли одинадцяте місце. Альма добре відпрацювала, зробила усе, що вміла. Спеціалізується на розшуку. Вона у мене холерик, але через такий характер активно і швидше працює. Разом не лише служимо, а й відпочиваємо. Коли йду у відпустку, завжди беру її з собою. Їздимо по гриби, на риболовлю, на море», — розповідає Іван.

PLK_4532

Друге місце посіли німецька вівчарка Лінда та лейтенант поліції Володимир Власенко з Вінниччини. «Лінда бере участь у різних змаганнях вже чотири роки. Досвід є, але до цього призових місць ще не займала. Це велике досягнення. Ми показали свою роботу, довели, що ми справді багато тренувалися. Собаці шість років, але на пенсію ще зарано. Вона у хорошій формі», — розповідає Володимир.

PLK_3880

Бронзу здобули 6-річний пес Форс та інспектор-кінолог Запорізького кінологічного центру  Сергій Головко. «Торік ми теж взяли призове місце. Тому цього разу не могли підвести. Упродовж року готувалися до змагань. Форс – собака розшуковий. Він спортсмен. Ми доповнюємо один одного, підтримуємо, тому спрацювалися і знайшли спільну мову. Це доводять наші результати», — розповідає Сергій.

PLK_3987

Підготовка чотирилапих чемпіонів потребує постійних тренувань і правильного раціону. Призери отримали не лише кубки, грамоти і медалі, а й запаси преміум-харчування від КЛУБ 4 ЛАПИ «Актив». Цей корм задовольняє високі енергетичні потреби тварини завдяки збалансованому вмісту білків і жирів, містить м’ясні інгредієнти №1, збагачений усіма необхідними вітамінами та мінералами, комплексом Омега 3 + Омега 6 та формулою ІNTEGRAMIX для чудового вигляду та здоров’я собаки.

PLK_4208

«У підготовці службових собак особливу роль відіграє раціон. Адже міцне здоров’я чотирилапих на службі важливе для безпеки усієї країни. Ми дбаємо, аби наші службові собаки були на одному рівні з європейськими колегами. Тому спеціальний продукт КЛУБ 4 ЛАПИ «Актив» розробляли у тривалій співпраці з кінологами. Переможниця з Івано-Франківська, поліцейська собака Альма, харчується кормом КЛУБ 4 ЛАПИ. Форс з Запоріжжя, який вкотре демонструє високі результати на змаганнях, теж. Чотирилапі їхнього Запорізького кінологічного центру обирають КЛУБ 4 ЛАПИ дев’ятий рік поспіль. Наш продукт вже став фаворитом для мільйонів тварин у 10 країнах Європи. І ми продовжуємо вдосконалюватись», — говорить бренд-менеджер ТМ «КЛУБ 4 ЛАПИ» Юрій Ковалюк.PLK_4460

Торгова марка підтримує змагання службових собак не вперше. Торік КЛУБ 4 ЛАПИ виступив офіційним партнером Першого відкритого міжнародного чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів

PLK_4201

Більше фото з цьогорічних змагань дивіться на сторінці CLUB 4 PAWS у Facebook.

Вы можете оставить комментарий
Все комментарии проходят обязательную модерацию!


Оставить комментарий